Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Kategorie

Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 18,00 zł - 130,00 zł

Zapewne każdemu rzucają się w oczy czyste, lśniące felgi. Niestety ten element pojazdu jest bardzo wrażliwy na  łapanie brudu, dlatego nie łatwo utrzymać go w ciągłej czystości. Pył, który pozostawiają klocki hamulcowe, sól drogowa, smoła,  błoto, czy każdy zaschnięty zaciek jest ciężki do usunięcia.  Brak konserwacji lub niewłaściwa usługa może doprowadzić do zniszczenia obręczy.  Wśród produktów, posiadamy środki zapewniające czyszczenie felg, kołpaków, a także płyn do felg, szczotki, deiroznizery, aplikatory do wosku.


Profesjonalne preparaty są używane przez wielu fachowców. Skutecznie radzą sobie oni z uporczywymi zabrudzeniami, oddając blask aluminiowym felgom. Jak dbać o felgi? Wyczyszczone obręcze pokryj woskiem, który zabezpieczy je przed osadzaniem się brudu i ułatwi późniejszą pielęgnację.


Gruntowne czyszczenie jest na pewno wymagające, ale przyniesie też spektakularne efekty. Do tego potrzebne są produkty -ścierki, gąbki i pędzelki, które pomogą dotrzeć w każdy zakamarek. Pamiętaj, że użyte przedmioty nie nadają się już do czyszczenia innych elementów pojazdu.


Biorąc się za mycie kół miej pewność, że nie są one nagrzane. Spłucz część zabrudzeń. Następnie zaaplikuj na felgę specjalistyczny produkt. Usuń zanieczyszczenia, ale nie pozwól na to, aby preparat wysechł. Spłucz felgi, Czynności powtarzaj do momentu uzyskania zadowalającego efektu. Zabezpiecz alufelgi woskiem.


Obręcze felg są bardzo narażone na osadzanie się opiłków z klocków hamulcowych, które jeśli nie są usunięte na czas mogą wtopić się w felgi. Bardzo skuteczny jest produkt - płyn do mycia felg, który daje efekt - działanie tzw. krwawej felgi. Preparaty do czyszczenia felg wchodzą w reakcję z zabrudzeniami tworząc przy ciemnoczerwone zacieki.

Aktywne filtry

Ilość produktów: 12